Sprzęt IT

  • Sprzęt komputerowy
  • Sklep allegro
  • Sklep allegro
  • Sprzęt komputerowy
  • Sklep allegro
Item 1 of 2

O działalności

Istniejemy na rynku od 2014 roku. Podstawową naszej działalności są szkolenia IT. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą internetową. W naszej ofercie znajdą Państwo markowy sprzęt w przystępnych cenach. Sprzedajemy zarówno towar nowy, jak i końcówki serii, towar w uszkodzonym opakowaniu lub towar powystawowy, o czym zawsze wyraźnie informujemy na aukcji.

Z wielką dbałością podchodzimy do każdej aukcji, co przekłada się na pozytywne komentarze zakończonych transakcji. Wszelkie problemy i nieprawidłowości załatwiamy od ręki, nigdy nie robimy problemów z wymianą czy zwrotem przedmiotu – klient jest dla nas najważniejszy.

Polscy dystrybutorzy

Towar pochodzi z polskiej dystrybucji i jest objęty gwarancją/rękojmią. Wystawiamy pełne faktury VAT – wysyłka elektroniczna w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia zakupu.

Konsumentom przysługuje prawo do zwrotu towaru w terminie 14 dni.

Istnieje możliwość odbioru osobistego – F.Nowowiejskiego 9/202 10-162 Olsztyn – po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Preferujemy płatność poprzez PayU. Jesteśmy jednak otwarci na tradycyjną formę przelewu – wydłuża to jednak moment zaksięgowania pieniędzy i wysyłki towaru.

Jeśli chcesz zapłacić przelewem tradycyjnym, napisz do nas maila – w wiadomości zwrotnej otrzymasz dane do wpłaty.

W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.