Szkolenia

  • Zdjęcie ścieżka kariery
  • IC3
  • IC3
  • Zdjęcie ścieżka kariery
  • IC3
Item 1 of 2

Microsoft Office

Podstawowy

Na poziomie podstawowym szklenia z Worda dowiesz się jak edytować podstawowe elementy dokumentu, takie jak czcionka, czy akapit. Zobaczysz jak zarządzać dokumentem, aby był uporządkowany i wyglądał jednolicie.

Przeznaczone jest dla osób, które wykonują w Wordzie podstawowe operacje albo nie używają jeszcze tego programu.

Zaawansowany

Na poziomie zaawansowanym szkolenia z Worda dowiesz się jak śledzić zmiany oraz porównywać ze sobą dokumenty. Zobaczysz jak się tworzy automatyczne pliki, w których odwołania, odsyłacze oraz zakładki będą wyświetlały właściwe wartości, wskazane przez Ciebie.

Przeznaczone jest dla osób, które biegle opanowały podstawowe operacje w Wordzie, ale chcą rozpocząć tworzenie zaawansowanych dokumentów lub chcą efektywnie współdzielić pliki z innymi użytkownikami.

Microsoft PowerPoint

Szkolenie przeznaczone jest dla osób korzystających z PowerPointa, które chcą w pełni wykorzystywać bogate możliwości programu a także tworzyć bardziej zaawansowane prezentacje. Uczestnicy szkolenia poznają sposób tworzenia rozbudowanych ilustracji oraz djagramów, używania w prezentacjach filmów i plików dźwiękowych, zaawansowane techniki wprowadzania animacji do prezentacji, tworzenia chronometrażu, wykresów a także najważniejsze zasady prowadzenia dobrej prezentacji. Program szkolenia jest wzbogacony o dodatkowe tematy i o czas na omówienie praktycznych przykładów oraz odpowiedzi na pytania, problemy, wątpliwości oraz potrzeby uczestników.

Microsoft Outlook

Szkolenie z obsługi programu MS Outlook, dotyczy następujących modułów: e-mail, dziennik, kalendarz, kontakty oraz zadania.Zaawansowane szkolenie z obsługi programu pocztowego Microsoft Outlook w którym uczestnicy kursu zaznajomią się z możliwościami programu w zakresie korzystania z wielu kont mail, planowania pracy zespołowej, zarządzania swoją pocztą oraz z funkcjonalnościami takimi jak czytanie kanałów RSS, tworzenie ankiet.

Microsoft Excel

Podstawowy

Na podstawowym poziomie szkolenia z Excela omawiane są zagadnienia, które pozwalają zacząć swobodnie korzystać z programu, sporządzać proste wyliczenia oraz formuły, zarządzać tabelami danych i je formatować. Przeznaczone jest dla osób, które na co dzień nie mają wcale lub prawie wcale do czynienia z Excelem i poziom znajomości Excela jest minimalny.

Średnio zaawansowany

Kurs Excel średnio zaawansowany skupia się na kwestiach ze wszystkich dziedzin pracy z arkuszem kalkulacyjnym, m. in. Formatowanie, formułami, wyszukiwaniem, analizą danych, tabelami przestawnymi czy wykresami. Przeznaczone jest dla osób, które każdego dnia wykonują niewiele operacji w Excelu, ale chcą używać go w większym stopniu.

Zaawansowany

Na zaawansowanym poziomie szkolenia z Excela omawiane są zagadnienia dotyczące zautomatyzowania zadań wykonywanych dotychczas w sposób wymagający dużo uwagi ze strony użytkownika oraz czasochłonny.Przeznaczone jest dla osób, które potrafią wykonać większość zadań w Excelu, lecz chcą ten proces zautomatyzować oraz przyśpieszyć, tak aby wiele operacji dokonywało się bez ich aktywnego udziału.

Microsoft Access

Podstawowy

Kurs przeznaczony dla początkujących użytkowników Accessa oraz osób, które chcą zaznajomić się z programem z punktu widzenia użytkownika bazy danych. Uczestnicy nauczą się, jak efektywnie i wygodnie korzystać z baz danych przy pomocy programu Access, wzbogacać istniejące bazy o przydatne elementy takie jak formularze, kwerendy do przetwarzania formularzy danych, analizy oraz raporty przedstawiające dane w różnych zestawieniach.